Ekipa

Adam Dąbrowski – Absolwent Politechniki Gdańskiej, Technische Universitat Hamburg, w przeszłości kierownik obserwatorium, obecnie wspomaga nas w rozwiązywaniu problemów technologicznych gdy tylko znajduje się w kraju.

Bogna Pazderska – absolwentka astronomii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od wielu lat zajmuje się popularyzacją astronomii w tym radioastronomii. Wspomaga nas od lat w roli znakomitego wykładowcy – pasjonata. Ambasador ESERO.

Krzysztof Horodecki – pomysłodawca i założyciel obserwatorium astronomicznego GSA. Obecnie po kilku latach przerwy ponownie jego kierownik. Były dyrektor Gdańskiego Autonomicznego Gimnazjum.

Artur Hojda – absolwent astronomii Na UW. Znawca teleskopów, astrofotograf. Odpowiedzialny za nasze najpiękniejsze zdjęcia planet. Wspomaga nas w prowadzeniu pokazów i obserwacji na żywo.

Patryk Fąs – przyjaciel obserwatorium. Do naszej ekipy dołączył po tym, jak polonista uczący w GSA spotkał Go w Bieszczadach. Miłośnik fotografii. W obserwatorium zajmuje się fotografią, astrofotografią i konserwacją sprzętu.

Marek Kukliński – zaawansowany astronom amator, właściciel firmy budowlanej, główny specjalista od doboru sprzętu oraz jego oprogramowania.

Wanda Cacha – absolwentka Gdańskiego Liceum Autonomicznego ’00. Magister astronomii. Ukończyła Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Przez wiele lat aktywnie prowadząca zajęcia z astronomii, obecnie z racji wymagającej pracy możemy na nią liczyć doraźnie – gdy tylko pojawia się potrzeba.

Norbert Szulc – absolwent Politechniki Gdańskiej, który podjął się niezwykle trudnego zadania poprawy jakości pracy napędu naszego teleskopu, z czym wiążemy duże nadzieje.

3 myśli w temacie “Ekipa

Możliwość komentowania jest wyłączona.