Ekipa

Adam Dąbrowski – kierownik. Absolwent Politechniki Gdańskiej, Technische Universitat Hamburg, organizuje pracę obserwatorium, prowadzi zajęcia, oprowadza wycieczki i zajmuje się sprzętem oraz nowymi technologiami.
IMG_0041

Bogna Pazderska – absolwentka astronomii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od wielu lat zajmuje się popularyzacją astronomii w tym radioastronomii. W obserwatorium prowadzi zajęcia. Ambasador ESERO.

Artur Hojda Artur Hojda – absolwent astronomii. Znawca teleskopów, astrofotograf. Odpowiedzialny za nasze najpiękniejsze zdjęcia planet. Prowadzi pokazy i obserwacje,

Krzysztof Horodecki – pomysłodawca i założyciel obserwatorium astronomicznego GSA. Były dyrektor Gdańskiego Autonomicznego Gimnazjum

Patryk Fąs – przyjaciel obserwatorium. Do naszej ekipy dołączył po tym, jak polonista uczący w GSA spotkał Go w Bieszczadach. Miłośnik fotografii. W obserwatorium zajmuje się fotografią, astrofotografią i konserwacją sprzętu.
MarekKuklinski Marek Kukliński – zaawansowany astronom amator, właściciel firmy budowlanej, główny specjalista od doboru sprzętu oraz jego oprogramowania.
Wanda Cacha – absolwentka Gdańskiego Liceum Autonomicznego ’00. Magister astronomii. Ukończyła Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. W obserwatorium zajmuje się konsultacjami merytorycznymi.

3 odpowiedzi na „Ekipa

  1. robert pisze:

    witam Gdzie można zakupić taki dobry teleskop jakim jest TEC160 ED

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You must enable javascript to see captcha here!